Estetistyenlik kursu veya güzellik uzmanlığı eğitimi, güzellik sektörü alanında hizmet vermek için kendini geliştirmek isteyenler için ideal bir eğitim programıdır. Günümüzün en popüler alanlarından olan güzellik sektörü, her geçen gün daha fazla gelişmekte ve liderliğini korumaktadır. İçimizde sağlıklı ve güzel olma isteği var oldukça güzellik sektörü hep ön planda olacaktır.

Sektör geliştikçe her gün yeni salonlar, merkezler açılmakta hastanelere bakım bölümleri eklenmektedir. Bu durum estetisyenlere iş istihdamı sağlamakta ve sürekli iyi eğitimli kalifiye estetisyen ve güzellik uzmanı arayışı olmaktadır. Günümüzde artık iş bulmak değil, uzman estetisyen bulmak daha sıkıntılı hale gelmiştir.

Bizler konusunda uzman, işinde başarılı, kendine güvenen estetisyen açığını tamamlamak ve sektörümüze yeni arkadaşlarımızı kazandırmak üzere kurumumuzda en iyi eğitimi vermeyi kendimize hedef belirledik. Kurumumuzda doktorlarımızın ve uzman öğretmenlerimizin verdiği eğitimlerimiz, 6 ay sürmekte ve hafta içi-hafta sonu ayrı olmak üzere öğrencilerimize farklı seçenekler olarak sunulmaktadır.

Estetisyenlik kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bilgilendirme seminerlerimize ve workshoplarımıza mutlaka katılın.
 

Cilt analizi

Aletli bakım (frimatör, buhar, yüksek frekans, vakumlama, iyontofrez)

Cilt bakım uygulamaları

Cilt tiplerine göre bakım yapmak

Kozmetik ürünle maske uygulamaları

Komedon pres kullanımı

Akneli cildin tedavisi

Kimyasal peeling

Dekolte ve yüz masajı

Oksijen terapi ile cilt bakımı

Dermabrazyon

Ultrasonik peeling

İğneli epilasyon

Karbon peeling

Dermapen uygulamaları

Foto epilasyon (IPL)

Vücut bakım uygulamaları

Kavitasyon, radyo frekans, elektro terapi uygulamaları

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM